شما آخرین نفر نباشید که کمک می کنید ...
کد خبر: 233
تاریخ انتشار: 23 تير 1397 - 20:52:30

تعداد بازدید از صفحه: 863 بازدید
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
عبدالله نامور: از دیرباز یکی از قطب های اصلی فوتبال بخش و لارستان تیم فیشور بوده که سابقه و کسب عناوین مختلف در مسابقات ،مهرتاییدی بر این قضیه است.
 

عبدالله نامور: از دیرباز یکی از قطب های اصلی فوتبال بخش و لارستان تیم فیشور بوده که سابقه و کسب عناوین مختلف در مسابقات ،مهرتاییدی بر این قضیه است.
قهرمانی های متوالی در لیگ بخش خنج و اوز ، عناوین برتر قهرمانی در سال های حضور در جام تلاش لار آن هم با اقتدار و برتری کامل خصوصا در لیگ های بخش خنج و اوز تنها گوشه ای از افتخارات نسل گذشته فوتبال فیشور است که با کمترین امکانات موجود به دست آمده است.
چندسالی است که به دلایلی تیم منتخب فوتبال یا حتی فوتسال تشکیل نمی شود و با تقسیم بازیکنان در تیم های محله ای و باشگاهی از صلابت و قدرت سابق فوتبال شهرمان کاسته شده و می توان نمونه بارز آن را در جایگاه و نتایج تیم های شرکت کننده باشگاهی در جام رمضان تماشا کرد .
 
 
در گفتگویی که با یکی از پیشکسوتان فوتبال داشتیم ، ضمن تایید این مطلب و استقبال از تشکیل دوباره تیم منتخب اعلام کردند که در گذشته تیم های باشگاهی حتی با ادغام دو تیم هر ساله به نام یک باشگاه در مسابقات شرکت می کردند و برای بازیکنان کسب افتخار و اعتلای نام فیشور فارغ از هر محله یا باشگاهی چیزی جز نام فیشور مطرح نبود .وی با اشاره به کسب عناوین مختلف قهرمانی در مسابقات فوتبال در گذشته با توجه به عدم وجود زمین چمن در فیشور ، انگیزه ،تعصب و تمرین های منظم بدون هیچ چشم داشتی در نبود کمترین امکانات را عامل موفقیت دانستند و ابراز امیدواری کردند در آینده ای نه چندان دور با ساخت و تکمیل زمین چمن پهنویه و شهداء شاهد رشد و تشکیل دوباره منتخب فیشور باشیم و همچنین از تشکیل مدرسه فوتبال فیشور که از نشانه ای پیشرفت اصولی وعلمی فوتبال است حمایت کردند.
در روزهای آینده جام تلاش خور لار که از مسابقات و اتفاقات مهم فوتبالی استان است با حضور تیم های جنوبی از دو استان فارس و هرمزگان برگزار می شود و جای خالی  تیم فیشور که یکی از تیم های  پرسابقه و پرافتخار این جام محسوب می شود واقعا حس می شود.
در این برهه زمانی انتظار می رود کمیته فوتبال و شورای ورزشی با حمایت شورای اسلامی با احساس مسئولیت بیشتر  نقش پررنگ تر و فعال تری داشته باشند تا با آماده کردن امکانات لازم و کمک های مادی و معنوی زمینه ساز تشکیل هر چه سریعتر تیم منتخب فیشور باشیم ان شالله .
 
 
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
کد امنیتی :
نظر سنجی

نظر سنجی
نظرتان در مورد طراحی این سایت چیست ؟
خیلی خوب
خوب
معمولی
می تواند بهتر باشد
 

گزارش تصویری
tr_ghab
tl_ghab
br_ghab
bl_ghab
 
خبرنامه