شما آخرین نفر نباشید که کمک می کنید ...
کد خبر: 264
تاریخ انتشار: 6 آذر 1397 - 17:09:55

تعداد بازدید از صفحه: 419 بازدید
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان

فاطمه گل حقيقت از فيشور بارديگر افتخار استان فارس شد.
جشنواره مروجان كتاب كه به همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در تهران برگزار گرديد،
باعث شد بارديگر نام استان فارس به واسطه فاطمه گل حقيقت مروج كتابي كه صادقانه تلاش كرده است و مي كند تا بتواند خدمتي در راه ترويج كتاب و كتابخواني و اعتلاي فرهنگ جامعه خود بردارد در پايتخت طنين انداز شد.
جشنواره مروجان كتاب كه طرحي وزارتي است چند سالي است برگزار مي شود در مرحله نيمه نهايي معصومه هرمي و عاطفه بهزادي به عنوان مروج از اوز و فاطمه گل حقيقت از فيشور توانستند طرح هاي خوبي را ارسال نمايند و به مرحله نيمه نهايي برسند و در مرحله پاياني فاطمه گل حقيقت از اوز،روستاي فيشور برگزيده شد،ضمن تبريك به فاطمه گل حقيقت و تمام مردم خوب استان فارس،و روستاي فيشور،ديار انديشمندان و روستاي دوستدار كتاب،براي اين هنرمند كه مسئول خانه فرهنگ و كتابدار مجتمع امير ميرزايي فيشور نيز هستند آرزوي موفقيت و سربلندي داريم،فيشور در سال قبل نيز به عنوان روستاي دوستدار كتاب انتخاب شد كه بارديگر از همراهي دهيار،شوراي اسلامي و خيرين فرهنگي فيشور سپاسگذاريم.
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و هنرمندان انجمن هاي خانه فرهنگ نيز اين افتخار بزرگ را به استان فارس،لارستان و بخش اوز تبريك مي گويند.
 
فروغ هاشمی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز
 

بدون نام
|
| 17 خرداد 1398 | 03:36:31

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin vyz.eped.peshvar.ir.sxp.rk http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

نام:
ایمیل:
* نظر:
کد امنیتی :
نظر سنجی

نظر سنجی
نظرتان در مورد طراحی این سایت چیست ؟
خیلی خوب
خوب
معمولی
می تواند بهتر باشد
 

گزارش تصویری
tr_ghab
tl_ghab
br_ghab
bl_ghab
 
خبرنامه