شما آخرین نفر نباشید که کمک می کنید ...
کد خبر: 293
تاریخ انتشار: 26 فروردين 1398 - 12:01:17

تعداد بازدید از صفحه: 435 بازدید
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان

بیستمین دوره مسابقات اسب دوانی کورس بهاره کشور در یزد برگزار شد

 
 

بیستمین دوره مسابقات اسب دوانی کورس بهاره کشور در یزد برگزار شد

به گزارش ایرنا، در هفته اول مسابقات ۷۰ راس اسب در هفت دور به مسافت یک هزار متر با هم به رقابت پرداختند که در پایان به صاحبان اسب های برتر افزون بر ۷۰۰ میلیون ریال جوایزی نقدی اهدا شد. در دور اول اسب یوهانا به چابکسواری امیر حسین کریمی، وادی نور به چابکسواری ابوالفضل دهقان و اسب ویکسر دانیال اشکذر به چابکسواری کمال دلیجه عطا به ترتیب اول تا سوم شدند.

در دور دوم اسب ویلیام عرفان، چابکسوار امان محمد قلرعطا، یزدا رشید، چابکسوار رامین قهرمانی و یغما ایساتیس به چابکسواری مهدی محیطی و همچنین در دور سوم نیز اسب وینتربوی به چابکسواری محمدخوجملی، لورشا دیناروند به چابکسواری سمیر محمدی و ویکتور گلاری به چابکسواری آق اویلی بشگرد اول تا سوم شدند. در دور چهارم اسب یورش خان وکیلی به چابکسواری رامین قهرمانی، یاقوت سالار به چابکسواری آق اویلی بشگرد و اسب یکران رشید به چابکسواری بنیامین جرجانی مکان های اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در دور پنجم اسب یزدان شاه غفوریان به چابکسواری بنیامین غفوریان، وحیده رضایی به چابکسواری رامین قهرمانی و اسب بوشی تا سردار یزد به چابکسواری ابوالفضل دهقان به ترتیب اول تا سوم شدند. در دور ششم اسب ولاستین وترا ترسک به چابکسواری رامین قهرمانی، یرمان سپهر به چابکسواری ابوالفضل دهقان و اسب ولیعهد خان به چابکسواری نادر صالح پور در مکان های اول تا سوم قرار گرفتند. در دور هفتم و پایانی نیز اسب ناخدا شریفی به چابکسواری رامین قهرمانی، ورگلاس سردار به چابکسواری آق اویلی بشگرد و اسب نامبروان سردار به چابکسواری بنیامین جرجانی اول تا سوم شدند. مسابقات اسبدوانی قهرمانی کورس بهاره کشور به مدت پنج هفته در مجتمع سوارکاری صفائیه یزد پیگیری می شود. استان یزد ۳۰۰ باشگاه و افزون بر ۶ هزار راس اسب اصیل عرب است.

در هفته دوم این مسابقات اسب یزدانشاه به عنوان تنها نماینده بخش اوز به مالکیت کرامت الله نقی پور  از فیشور حضور خواهد داشت.

 
منبع خبر: evaz-sport.com

نام:
ایمیل:
* نظر:
کد امنیتی :
نظر سنجی

نظر سنجی
نظرتان در مورد طراحی این سایت چیست ؟
خیلی خوب
خوب
معمولی
می تواند بهتر باشد
 

گزارش تصویری
tr_ghab
tl_ghab
br_ghab
bl_ghab
 
خبرنامه