شما آخرین نفر نباشید که کمک می کنید ...
کد خبر: 319
تاریخ انتشار: 30 شهريور 1398 - 19:47:23

تعداد بازدید از صفحه: 152 بازدید
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
 
تیم والیبال نوجوانان ستارگان فیشور قهرمان مسابقات چند جانبه ی شهرک کهنه شد .
 
 

یک دوره مسابقات ویژه ی بانوان توسط هیئت فرهنگی ورزشی فردوس شهرک توحید کهنه از روز پنجشنبه ۲۸ شهریورماه با حضور ۷تیم در سالن فردوس شهرک کهنه برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تیم های(اتحاد کهنه و شهرک الف-ستارگان ب فیشور-نفت اوز-کوره-ستارگان الف فیشور-اتحاد کهنه و شهرک ب- فراز لار) شرکت داشتند و در دو گروه به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند که در نتیجه چهار تیم به مرحله ی یک چهارم نهایی راه یافتند.
 
این مسابقات پس از دو روز رقابت جمعه ۲۹ شهریور به پایان رسید و تیم ستارگان الف فیشور با مربیگری خانم سمیره حقیقت و سرپرستی خانم مرضیه قادرپور قهرمان این دوره از مسابقات شد و تیم نفت اوز مقام دوم و کوره مقام سوم را به خود احتصاص داد.
و اما تیم ستارگان ب فیشور(نونهالان) با به نمایش گذاشتن بازی جذاب و دیدنی که مورد تشویق داوران و اعضای هیئت گشتند به عنوان پدیده ی این دوره از مسابقات نام گرفتند.
با تشکر از هیئت والیبال بخش اوز و کهنه و مسئولین برگزاری مسابقات آقای رفیعی، خانم محمدی و خانم مرادی مراسم اختتامیه ی بازیها با حضور رئیس اداره تربیت بدنی بخش اوز آقای حسینی و نائب رئیس هیئت والیبال خانم شفاهی و امام جمعه ی محترم کهنه و رئیس هیئت والیبال کهنه آقای رفیعی و رئیس اداره ی ارشاد اسلامی اوز خانم هاشمی و دیگر اعضای محترم در عرصه ی فرهنگ و ورزش برگزار شد و جوایز تیم های برتر اهدا گردید.
اسامی بازیکنان تیم ستارگان الف فیشور: کوثر عزیزی(کاپیتان)-یمنا بخشور-مبینا عزیزی-حدیث شریفپور-لاوین اسدی-یسنا عبدی-مریم عزیزاده-زینب صبور-هانیه عزیزاده-انفال رائی-سارینا نوروزی-فاطمه شریفپور(لیبرو)
اسامی تیم ستارگان ب فیشور(نونهالان):علیا قادری(کاپیتان)-پارمیس جوکار-سائنا نوروزی-مینا عمادی-مهنا خلوتی-یسنا رضایی- رها عبیدی-ستاره عزیزی-فرزانه عزیزی-مهسا زاهدی-هانیه نقی پور-مریم عزیزی(لیبرو)
 
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
کد امنیتی :
نظر سنجی

نظر سنجی
نظرتان در مورد طراحی این سایت چیست ؟
خیلی خوب
خوب
معمولی
می تواند بهتر باشد
 

گزارش تصویری
tr_ghab
tl_ghab
br_ghab
bl_ghab
 
خبرنامه