شما آخرین نفر نباشید که کمک می کنید ...
کد خبر: 77
تاریخ انتشار: 1 مهر 1395 - 10:57:07

تعداد بازدید از صفحه: 3134 بازدید
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
امروز پنج شنبه اول مهرماه نود و پنج همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و هفته ی دفاع مقدس ، مدرسه غیردولتی خرد با حضور رئیس آموزش و پرورش اوز، امام جمعه فیشور، اعضاء شورای اسلامی، والدین دانش آموزان و جمعی از معتمدین محلی افتتاح گردید.
 

این مراسم با قرائت قرآن توسط دانش آموز احمد خادمی فرزند مرحوم محمد خادمی آغاز گردید و در ادامه مجری برنامه جاسم یعقوبی با گرامیداشت یاد و خاطره شادروان محمد خادمی مؤسس مدرسه خرد، از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت نمودند. امام جمعه فیشور طی سخنانی ضمن تبریک سال جدید تحصیلی با توصیه  به معلمین در خصوص رسیدگی بیشتر به دانش آموزانی که از نظر خانوادگی با مشکلاتی همچون اعتیاد والدین، طلاق، از دست دادن یکی از والدین و . . . روبرو هستند تأکید نمود.
رئیس آموزش و پروش اوز نیز ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، افتتاح این مدرسه را به اهالی فیشور تبریک گفته و خاطرنشان کرد که به همت برادران خادمی این مدرسه از امکانات خوبی برخوردار بوده و معلمین باسلیقه و دلسوزی نیز استخدام کرده است. رضایی با تبریک به حبیب الله قادری به عنوان مدیر این آموزشگاه، تأکید کرد که رقابت باعث شکوفایی می شود و معلمین نیز باید به روز باشند و با شرکت در کلاسهای ضمن خدمت، دانسته های خود را تقویت نمایند.
حبیب الله قادری مدیریت دبستان خرد نیز ضمن تشکر از همه ی شرکت کنندگان در این مراسم از مسئولین و اولیاء دانش آموزان تقاضا نمود تا در امر هر چه بهتر اداره کردن این مدرسه او را یاری نمایند. در ادامه ی مراسم مقاله ای از حسینعلی حسینی نسب توسط خانم حقیقت قرائت گردید که اشاره ای به زحمات مرحوم خادمی در خصوص اخذ مجوز و راه اندازی این مدرسه داشت و در ضمن از منوچهر محمدی آزاد که ساختمان این مدرسه را به شکل زیبایی تجدید بنا نموده بود تقدیر و تشکر شد.
در پایان با اهداء گل از طرف مسئولین به دانش آموزان از آنان در سال تحصیلی جدید استقبال گردید.
مدرسه غیردولتی خرد در سال تحصیلی جدید با چهل دانش آموز در سه کلاس اول، دوم و سوم دبستان و هفت پرسنل فعالیت خود را آغاز نموده است.
 

بدون نام
|
| 1 مهر 1395 | 15:25:11

ماشاءالله خدا قوت . امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشید.

بدون نام
|
| 1 مهر 1395 | 13:38:30

موفق پيروز و سربلند باشيد. ان شاءالله ادامه دهنده راه ان بزرگوار باشيد. روحش شاد و يادش گرامي آمين

نام:
ایمیل:
* نظر:
کد امنیتی :
نظر سنجی

نظر سنجی
نظرتان در مورد طراحی این سایت چیست ؟
خیلی خوب
خوب
معمولی
می تواند بهتر باشد
 

گزارش تصویری
tr_ghab
tl_ghab
br_ghab
bl_ghab
 
خبرنامه