شما آخرین نفر نباشید که کمک می کنید ...

جـوانان مـوفـق - قسمت یازدهم

به بهانه آغاز مهرماه و بازگشایی مدارس سراغ یکی دیگر از جوانان موفق رفته ایم البته این بار پای حرفهای یکی از جوانان موفق محلچه میشینیم. توجه شما مخاطبان عزیز را به این گفتگوی کوتاه جلب می نماییم:
 

دانش آموز فیشوری برگزیده مسابقه پویانمایی شیراز شد

سه شنبه پانزدهم دی ماه جشنواره پویا نمایی دانش آموزان در تالار حافظ شیراز برگزار شد و مهرداد سلیمانی برگزیده این جشنواره شد.

جوانان موفق فـیــشــور - قسمت دهــــم

در ادامه مصاحبه ها و گفتگوهای سایت فیشور با جوانان موفق فیشور این ماه نیز به سراغ یکی دیگر از جوانان موفق رفته ایم که توجه شما مخاطبان عزیز را به این مصاحبه جلب می نماییم:

جوانان موفق فـیــشــور - قسمت نــهــم

بدون شک یکی از افتخارات هر ملت و کشوری، صنایع بومی و دستی آن است هنرهای سنتی، مجموعه هنرهای اصیل، بومی و مردمی هر کشور است که ریشه‌های عمیق و استوار در اعتقادات آداب، عادات، رسوم، سنن و در مجموع فرهنگ معنوی جامعه دارد ‏و نمایشگر فرهنگ و تمدن اقوام بوده است. 

گفتگویی خواندنی با یکی از پیشکسوتان عرصه فوتبال فیشور

فوتبال فیشور در گذشته ایی نه چندان دور یکی از قدرتهای فوتبال جنوب استان فارس و لارستان بزرگ بود و دلیل آن هم وجود بازیکنان بزرگ بوده است. بازیکنانی که به عشق شهر و پیراهن به میدان میرفتند. بازیکنان که بدون هیچ چشم داشتی و با کمترین امکانات باعث درخشش نام فیشور در میادین بودند. سایت خبری پشور به منظور آشنایی بیشتر نسل جوان فیشور با این بزرگان و پیشکسوتان گفتگویی صمیمی داشته است با یکی از  پیشکسوت عرصه ورزش و فوتبال فیشور که توجه شما را به این گفتگوی جذاب جلب می نماییم.

جوانان موفق فیشور - قسمت هشتم

در ادامه سلسله مصاحبه ها و گفتگوهای سایت فیشور با جوانان موفق فیشور این ماه نیز به سراغ یکی دیگر از این جوانان موفق رفته ایم که توجه شما مخاطبان عزیز را به این مصاحبه جلب می نماییم:
نظر سنجی

نظر سنجی
نظرتان در مورد طراحی این سایت چیست ؟
خیلی خوب
خوب
معمولی
می تواند بهتر باشد
 

گزارش تصویری
tr_ghab
tl_ghab
br_ghab
bl_ghab
 
خبرنامه